Komunikat Cyfrowego Polsatu:
Od października 2015 r. większość kanałów z oferty Cyfrowego Polsatu będzie podlegać kompresji w standardzie MPEG-4.
Standard MPEG-4 jest obecnie najlepszym i najbardziej efektywnym powszechnym rozwiązaniem. Decyzja o zmianie została podjęta z myślą o zadowoleniu naszych Klientów. Nowy standard kompresji zapewni bowiem lepszą jakość sygnału, jak również pozwoli na rozszerzenie oferty o kolejne kanały wysokiej rozdzielczości (HD).
Aby po 30 września 2015 r. Klienci zachowali dostęp do wszystkich programów z oferty i cieszyli się ich lepszą jakością, powinni posiadać dekoder HD obsługujący standard MPEG-4.
Przypominamy, że akcję bezpłatnej wymiany dekoderów SD prowadzimy już od 2013 r.
Może to też być okazja ewentualnie skorzystać z nowej promocji. Dla wytrwałych negocjatorów mających mniej niż pół roku do końca obecnej umowy, może być dostępna krótka, 15-miesięczna umowa z nawet 5-ma miesiącami bez jakiejkolwiek opłaty abonamentowej.