Awaria HBO GO w dekoderach Evobox – USUNIĘTA

Od 28 lutego 2018r. użytkownicy dekodera PVR Evobox z wykupioną usługą HBO GO zgłaszają brak dostępu do usługi za pomocą dekodera.

Problem objawia się komunikatem o braku podłączenia internetu do dekodera i numerem błędu 37-1-0.

W tym samym czasie usługa VOD na tym samym dekoderze działa bez najmniejszego problemu.

Moja sugestia jest taka: Monitorujcie dostęp do usługi w swoich dekoderach lub na mojej stronie. Kiedy usługa ponownie zacznie działać pozostanie złożyć reklamację z żądaniem obniżenia proporcjonalnie opłaty abonamentowej. W tym wypadku 1/30 abonamentu za HBO HD HBO GO, za każdy dzień niedziałania usługi.

PS. HBO i Cyfrowy Polsat ponoć pracują nad rozwiązaniem problemu.

AKTUALIZACJA:

13 marca 2018r. Cyfrowy Polsat wysłał do dekoderów Evobox aktualizację oprogramowania o numerze 2.3.0, która ma usunąć problem niedziałającego HBO GO na tychże dekoderach. Źródłem problemu miały być wprowadzone rzekomo zmiany w HBO GO przez samo HBO, które nie poinformowało o nich Cyfrowego Polsatu.

Proszę Was o weryfikację awarii HBO GO na dekoderach Evobox, po wykonaniu przywrócenia ustawień fabrycznych zaktualizowanego dekodera.

AKTUALIZACJA:

14 marca 2018r. możemy uznać za dzień usunięcia awarii HBO GO na dekoderach Evobox. Aktualizacja wysyłana partiami usuwa problem. Dziękuję za odzew w komentarzach. Niestety ostatnio Cyfrowy Polsat jest mocno oszczędny w informowaniu o aktualizacjach, o ich zakresie, etc.

AKTUALIZACJA:

Poniżej umieszczam obiecany przeze mnie wcześniej wzór reklamacji:

Imię i Nazwisko:
Adres:
PESEL:
Nr karty:
Nr dekodera:
Nr telefonu:
miejscowośćdata
Biuro Obsługi Klienta
Cyfrowy Polsat S.A.
ul. Łubinowa 4a
03-878 Warszawa

REKLAMACJA

Od dnia 28 lutego 2018r. nie mogłem/am korzystać na udostępnionym mi przez Cyfrowy Polsat dekoderze PVR Evobox, z wykupionej usługi HBO GO, w wyniku awarii po Państwa stronie, która została usunięta aktualizacją oprogramowania dekodera w dniu 14 marzec 2018r.

W związku z powyższym, na podstawie Regulaminu Świadczenia Usług przez Cyfrowy Polsat oraz Regulaminu Usługi HBO GO, wnoszę o rekompensatę za brak dostępu do usługi w wysokości jednomiesięcznej opłaty za pakiet HBO HD HBO GO.

z poważaniem
czytelny podpis

Jeśli powyższa treść okazała sie dla Ciebie pomocna, możesz przekazać drobną darowiznę za pomocą PayPal, którą przeznaczę na utrzymanie serwera i domeny oraz przyszłe testy dekoderów i elementów instalacji antenowej.

 


Pozostało jeszcze:

do złożenia wypowiedzenia bez kary umownej z powodu wyłączenia kanału CBS Action z oferty Cyfrowego Polsatu. Szczegóły i wzór wypowiedzenia znajdziesz klikając w zegar odmierzający pozostały czas.
Jeśli definitywnie rezygnujesz z Cyfrowego Polsatu, to może zainteresuje Cię oferta Platformy CANAL+, Netii, Orange, Vectra, UPC, Multimedia?


 

Może Cię również zainteresować

23 Thoughts to “Awaria HBO GO w dekoderach Evobox – USUNIĘTA”

 1. Dardar2207

  Problem jest już istotnie rozwiązany – aktualizacja będzie rozsyłana stopniowo . Aby sprawdzić na dekoderze czy została pobrana należy wejść w ustawienia > informacje > szczegóły sprzętowe > dekoder- w polu id pobierania powinna być wartość 65.29503 . Taką odpowiedź uzyskałem niedawno od CP . Pozdrawiam Darek Siekański .

 2. sławek

  HBO zaczęło działać poprawnie

 3. Jerzy

  O godz. 15 pojawiła się aktualizacyjna , która przywróciła HBO

 4. Jan

  Witam, nie przywracałem ustawień fabrycznych tylko wyłączyłem dekoder z prądu na kilka minut i HBO GO zaczęło działać. Zobaczymy jak długo

 5. gadam61

  Panie Marcinie dziękuję za pomoc ws reklamacji. Dekoder pracuje poprawnie.

  1. Marcin Szczęsny

   Proszę bardzo. Polecam obserwować moją stronę. 🙂

Leave a Comment