Brak kanałów Cartoon Network, TNT, Boomerang – awaria usunięta

Od kilku godzin nie działają kanały Cartoon Network, TNT (wersja SD i HD) oraz Boomerang. Na dwóch pierwszych można zobaczyć tylko czarny ekran. Na ostatnim jest tzw. stopklatka bajki podczas emisji, której nastąpiła awaria.

Na pewno nie należy w tym czasie regulować swoich anten, przywracać ustawień fabrycznych, ani wykonywać innych czynności przy swoich instalacjach antenowych i dekoderach Cyfrowego Polsatu. Powodem problemu z odbiorem w/w kanałów jest awaria po stronie nadawcy tych kanałów. Sygnał od nadawcy kanałów nie jest również wysyłany do pozostałych operatorów satelitarnych i kablowych takich jak: nc+, Orange, Netia, Vectra, UPC, itd.

Jak zwykle o usunięciu awarii poinformuję tutaj.

Aktualizacja:

Awaria została usunięta przez nadawcę kanałów i już normalnie można oglądać audycje na w/w kanałach.

One thought on “Brak kanałów Cartoon Network, TNT, Boomerang – awaria usunięta

  1. Od ponad miesiąca mam problem z kanałem 89 cartoon network. Rano, w południe, wieczorem. Działa moze 20% kazdego dnia. Prosze o naprawienie tego jak najszybciej bo to jest jedyny kanał, ktory moje dzieci oglądaja.

    Dziękuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Brak sygnału po nocnych wichurach

To nie awaria w Cyfrowym Polsacie, to nocna wichura poprzestawiała anteny odbiorcze. Od rana zasypują mnie SMS-y i telefony moich klientów. Niestety konieczna jest interwencja i ponowne ustawienie anteny, a czasem niestety ponowny montaż. W zależności od wyrządzonych szkód przed silne podmuch wiatru. Czas oczekiwania na usługi u różnych instalatorów […]