Brak kanałów Cartoon Network, TNT, Boomerang – awaria usunięta

Od kilku godzin nie działają kanały Cartoon Network, TNT (wersja SD i HD) oraz Boomerang. Na dwóch pierwszych można zobaczyć tylko czarny ekran. Na ostatnim jest tzw. stopklatka bajki podczas emisji, której nastąpiła awaria.

Na pewno nie należy w tym czasie regulować swoich anten, przywracać ustawień fabrycznych, ani wykonywać innych czynności przy swoich instalacjach antenowych i dekoderach Cyfrowego Polsatu. Powodem problemu z odbiorem w/w kanałów jest awaria po stronie nadawcy tych kanałów. Sygnał od nadawcy kanałów nie jest również wysyłany do pozostałych operatorów satelitarnych i kablowych takich jak: nc+, Orange, Netia, Vectra, UPC, itd.

Jak zwykle o usunięciu awarii poinformuję tutaj.

Aktualizacja:

Awaria została usunięta przez nadawcę kanałów i już normalnie można oglądać audycje na w/w kanałach.

Jeśli powyższa treść okazała sie dla Ciebie pomocna, możesz przekazać drobną darowiznę za pomocą PayPal, którą przeznaczę na utrzymanie serwera i domeny oraz przyszłe testy dekoderów i elementów instalacji antenowej.

One thought on “Brak kanałów Cartoon Network, TNT, Boomerang – awaria usunięta

  1. Od ponad miesiąca mam problem z kanałem 89 cartoon network. Rano, w południe, wieczorem. Działa moze 20% kazdego dnia. Prosze o naprawienie tego jak najszybciej bo to jest jedyny kanał, ktory moje dzieci oglądaja.

    Dziękuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Brak sygnału po nocnych wichurach

To nie awaria w Cyfrowym Polsacie, to nocna wichura poprzestawiała anteny odbiorcze. Od rana zasypują mnie SMS-y i telefony moich klientów. Niestety konieczna jest interwencja i ponowne ustawienie anteny, a czasem niestety ponowny montaż. W zależności od wyrządzonych szkód przed silne podmuch wiatru. Czas oczekiwania na usługi u różnych instalatorów […]